6x Angelika v jedné knize

Poprvé vydáno celosvětově: 1991

Cesty - 1991
ISBN: 80-85363-12-7

Cesty (1991) 80-85363-12-7 258

Podle originálu Anne a Serge Golonových napsal Karel Princ. (Založil/a: NinadeL)

Buřinka
  26. 7. 2016, 13:20
Koupila jsem si ji jako puberťačka jakmile v roce 1991 vyšla. Tenkrát se mi líbila, ale s odstupem času musím uznat, že je celý příběh v tak úzké knize nahuštěný a čtenář by měl raději sáhnout po jednotlivých knihách. Tenkrát po revoluci jsme byli všichni vyprahlí a tak jsme četli všechno co vyšlo či bylo zfilmováno (a posléze vyšlo knižně). Takže tuto knihu doporučuju jen na dovolenou, alespoň vám nebude líto, když se pomačká :-)
Preambule
  22. 7. 2014, 16:21
Knihu jsem si koupila jenom z nostalgie po celé sérii, kterou jsem čítávala při dlouhých večerech u babičky. A přesně k tomu to je, jenom k nostalgickému připomenutí. Chcete-li znát Angeličin příběh, tohle nečtěte. Chybí spousta postav, děje, je to jenom ubohý výcuc. Kladu si otázku proč to vlastně vzniklo. 2 hvězdičky jen kvůli nostalgii.