Spící tajemství

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1659-7

Fragment (2013) 978-80-253-1659-7 272

To, co začalo ve Spícím městě záhadným spánkem všech rodičů a pokračovalo ve Spící spravedlnosti úsilím dětí o potrestání zločinců, pokračuje nyní pátráním dětí po příčině spánku rodičů.

Rodiče, kteří se dosud neprobudili, jsou umístěni do velkého sálu v nemocnici. Zdejší prostředí nahání dětem strach, zároveň je však neodolatelně přitahuje. Tuší totiž, že se tudy dá dostat do světa „na druhé straně“.

Kryštofovi, Emě, Kristýně a Samuelovi, čtyřem dětským hrdinům hledajícím pravdu, se to podaří. Ale jenom malý Samuel má klíč k celému tajemství na dosah ruky.

Zachrání zbývající unesené děti? A bude svět ještě někdy stejný jako dřív?

vyprávění plné napětí, nebezpečí a zkoušek. (Založil/a: Jamesová)

NikDisk
  1. 11. 2015, 22:56
Třetí díl nezklamal a byl velice čtivý. Napětí a akce tomuto dílu nechyběly, takže se kniha skvěle četla. Nakonec jsem ráda, že jsem si tuto sérii přečetla.
thesteve
  26. 7. 2014, 15:04
Třetí díl odkrývá neúplné vysvětlení děje. Zde bylo málo akce, spíše napětí. Ale i třetí díl mě zaujal. Hodnotil bych tak 70-75%, kdyby to šlo, ale i těch 80 si snad zaslouží.