Lunární horoskopy

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Brána - 2013
ISBN: 978-80-7243-632-3

Brána (2013) 978-80-7243-632-3

Už celá tisíciletí lidé věří, že Měsíc má tajemnou sílu, která ovlivňuje náš život. Působí na naše emoce, na náš vztah k erotice, partnerství i k práci, má vliv na naše zdraví i na choroby, ovlivňuje naši psychiku a dalo by se říci, že náš úspěch či neúspěch záleží na fázi Měsíce, konstatuje v úvodu své nové knížky významná astroložka, ale také úspěšná autorka už tří desítek vydaných publikací. Dagmar Kludská (* 1944) píše prózy zaměřené autobiograficky (deníky, vzpomínky), vydala i román a drobnější povídkové příběhy, inspirované zážitky svých klientů, hlavně se ale věnuje literatuře faktu s tematikou své profese: výkladu karet, výkladu snů a astrologii. Právě do této řady patří její knižní novinka, objasňující vliv Luny na všechna znamení Zvěrokruhu. Podle tzv. lunárního kalendáře se zjišťují jednotlivé měsíční fáze (dorůstání a ubývání, úplněk nebo nov), které prokazatelně působí nejen na přírodu, ale i na člověka. Co je tedy v těchto obdobích vhodné dělat, jak se chovat a stravovat, jak si udržovat pevné zdraví, posilovat harmonii v partnerských vztazích, erotiku v milostném životě a jak předcházet potížím? Zkušená autorka zajímavě odpovídá na tyto i na mnohé další otázky. (Založil/a: jitmik)

Lenice27
  30. 11. 2016, 12:31
Krásně a jednoduše zpracované. Podle mě velmi přesné horoskopy, přesně vystihující jednotlivá znamení s mnoha informacemi.