Nepřestávej tančit

Nepřestávej tančit

Deus - 2013
ISBN: 978-80-87408-29-2

Deus (2013) 978-80-87408-29-2 277

Asi lze jen těžko říci, která bolest je ze všech největší. Ztráta dítěte, odcházení rodičů, týrání nebo ponížení, jsme-li opuštěny, odmítnuty. Osudy přítelkyň podkresluje autorka vlastní životní zkušeností, tím, co ji samotnou zaskakuje. Příběhy se prolínají a odehrávají v různých časových rovinách. Dominuje období, které se autorky dotklo obzvlášť silně. Odcházení rodičů. Čas, kdy se ocitáme uprostřed… z jedné strany děti (natažená ruka), z druhé rodiče (prosebně se natahující), s nimiž se pouto začíná nenávratně trhat. (Založil/a: CarolineS)

Helena Tyburcová Helena Tyburcová

Adrinka
  14. 1. 2014, 21:29
Tančit v tomto případě znamená žít a dokázat se vyrovnat s osudem. Kolik toho jen ženské dokážou vydržet! V příbězích několika z nich možná poznáte někoho ze svého okolí, třeba mezi odhalenými emocemi zahlídnete i sami sebe. Autorka evidentně čerpá z vlastních životních zkušeností a zážitků. Zvláště druhá polovina knihy je emocionálně silná. Doporučuji přečíst si také autorčinu prvotinu Čas minisukní - četla se mi ještě o chlup líp.