Intr

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-259-6

CooBoo (2013) 978-80-7447-259-6 184

Sladký život na intru... nebo ne?
Nečekej na vrátnou, než dostaneš klíče od svého pokoje!

Otevři první stránku knihy a užij si naplno čtyři nespoutané roky svobodného studentského života. Staň se na chvíli stydlivou studentkou, poprvé zamilovaným druhákem, co se se po večerce dobývá na holčičí pavilon, nedávno vyhozeným dredařem, nadějným profesionálním hráčem počítačových her, svědomitým šprtem nebo pečlivou vychnou, aby ti brzy při čtení tohoto povídkového románu došlo, že hlavní postavou je tu úplně někdo jiný. (Založil/a: Keatin)

Ladislav Karpianus Ladislav Karpianus
*21.01.1985

Molly
  18. 6. 2015, 10:49
Teď jsem dokončila střední školu a odešla z intru, tedy jakmile jsem tuto knihu uviděla musela jsem ji mít.První povídka naprosto super! Vzpomínala jsem na sebe, cítila jsem se stejně. Ovšem povídka ubytovačka mi nesedla, měla jsem problém se čtením.
noo.n.i.c.k
  2. 1. 2014, 0:21
Opravdu pěkná knížka, i když některé povídky byly trošku slabší. Nicméně i tak se mi kniha líbila nejen kvůli tomu, že se jedná o intr na kterém jsem strávila čtyři roky, ale také protože skvěle popisuje intrácký život.