Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Květoslaví

100%
5 1
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Květoslaví
Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nejnovější vydání:
Nová Forma s.r.o. - 2013
ISBN: 978-80-7453-334-1
Počet stránek: 323
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Nová Forma s.r.o. (2013) 978-80-7453-334-1 323

Pro čtenáře od 15 let do dospělosti, kteří mají rádi milostné příběhy, tajemno a minulost.

Rodiče sedmnáctiletého Martina Wolfa koupí faru na rekreaci. Na její půdě objeví zápisník faráře z let 1914 - 1918. V nedaleké oboře jsou tři kamenné kříže a Martin je výrazný blonďák. Zamiluje se do Simony a nepřímo je vtažen do událostí, které se začaly odehrávat v dobách jejich pradědů. Tři kříže a Martinovy vlasy jsou ono tajemství, které oba milence spojuje. První světová válka na Italské frontě se stává důležitou kulisou i příčinou vyústění příběhu. Simonina matka na konci vše objasní.

Autor: "Nedoporučuji číst lidem, kteří jsou přesvědčeni, že nikdy nemůže být hůře. Naopak doporučuji všem, kteří mají rádi paralelní příběhy, Sci-Fi příběhy s hororovým nádechem, temnou minulostí a překvapivým koncem." (Založil/a: Keatin)

(více)  

Štítky

více  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

krakli
100% 100% 100% 100% 100%
  18. 10. 2016, 11:04
Tato kniha je docela rozsáhlý román. Označení, že patří do povídek je nějaký omyl. Je to kniha, která mě velmi zaujala. Zdánlivě současný milostný příběh s výraznými erotickými pasážemi mě vtáhl do 1.světové války na italskou frontu a na český venkov té doby. Pokud bych směl vymyslet žánr této knihy: jde o romantický příběh s detektivní minulostí , válečnými epizodami v hororovém ale bohužel zcela skutečném prostředí. Příběh je založen na sci-fi předpokladu, který nechci potencionálnímu čtenáři prozrazovat. Při tom všem jde o nedávnou současnost s normálními -náctiletými dětmi, které jsou zaskočeni jednáním svých předků. Vřele doporučuji všem, které už nebaví severské detektivky (také je čtu) a příběhy o rozvedených detektivech s teatrálně nesmyslnými vraždami. Toto je něco jiného. Námět docela originální a velmi napínavý děj až do konce.