Zastřelte toho chromého koně

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Moba - 2012
ISBN: 978-80-243-4633-5

Moba (2012) 978-80-243-4633-5 255

Jindřich a Kamila. Oba jsou ve středním věku, kdy už si člověk umí život vychutnat. Mít radost z práce, z rodiny, z milování.... On je silný a neporazitelný a přece ví, že každé dveře se jednou zavřou. Ona je pořád ještě hezká a přitažlivá, a přece ví, že vrásky, na které se dívá v zrcadle, budou každé ráno hlubší. Je samostatná a umí žít bez opory, přesto však hledá v životě pevný bod... Svedla je dohromady náhoda, nebo naopak osud? Čeká je banální milenecký vztah? Mohl by.... Někdy osud těmi přivírajícími se dveřmi dokáže surově prásknout. (Založil/a: Action)

Introvert
  8. 3. 2014, 9:31
Kniha, při které jsem objevila Václava Grubera. Nevím, jaký je pan Gruber lékař, ale jestli léčí tak jako píše, bez obav bych se mu svěřila.
Poutavý příběh, má spád i napětí. Doporučuji.
Šárka Knihomolka
  23. 4. 2016, 21:05
Ke knížce jsem se dostala náhodou, když jsem si nejprve náhodně koupila její pokračování. A rozhodně nelituji. Čtivě napsaný psychologický román o běžném životě lidí středního věku, do kterého zasáhne krutost nevyléčitelné nemoci.
Action
  13. 4. 2013, 21:57
Kniha je velmi potavě napsaná, měla jsem to za pár hodin. Neustále nás autor drží v napětí, jak to vlastně dopadne.... Dobré to bylo.