Návrat

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-276-3

CooBoo (2013) 978-80-7447-276-3 264

V třetím díle Drakie se Jacinda rozhodla vydat za svou matkou, kterou drakijský kmen vykázal z města. Předtím ale ještě chce zachránit Miriam, mladší Cassianovu sestru, z enkroské pevnosti, protože cítí určitou odpovědnost za to, co se jí stalo. S Jacindou chce opustit město i Tamra, která se jednou provždy utvrdila v tom, že o ni Cassian nestojí a nikdy stát nebude, obzvlášť poté, co uzavřel svazek s Jacindou. Záchrannou skupinu nakonec ale tvoří čtyři osoby: Jacinda, Tamra, Cassian a Will. Všichni, i když s výhradami, ve finále odsouhlasí nebezpečný plán, v rámci kterého se má Jacinda dostat do pevnosti jako zajatec, najít Miriam a pak se jen nechat zachránit zbývající trojicí. Cassian by ji totiž díky poutu, které mezi nimi vzniklo po uzavření svazku, měl bezpečně najít. Jenže jedna věc je plán a druhá věc je realita… (Založil/a: Marlynka)

Sophie Jordan Sophie Jordan

Bloodym
  10. 12. 2013, 13:27
Milostný trojúhelník musí spojit síly, aby se dostali přes společného nepřítele. Asi nejslabší díl série s koncem, která nepřekvapil. Přesto nelituji, že jsem sérii Drakie přečetla.
Lucianna
  16. 8. 2014, 13:51
Odejít sním nebo zůstat? to je to oč tu běží. Jacinda mě místy dost vytáčela, a měla jsem chuť někdy skočit do knihy a jednu jí fláknout..
RenataHopsinka
  31. 1. 2015, 11:44
Milostný trojúhelník se musí spojit, aby ze spárů nepřítele zachránil Cassianovu protivnou sestru a zachránil celý kmen před lovci.
Bella_07
  20. 11. 2014, 20:03
Tak já vám nevím. Když bych měla zhodnotit celou sérii, tak můžu říct dvě věci. První: Moc se mi líbil svět, který nám autorka představila. Její vykreslení drakiů, jejich schopností a způsobu života bylo skvělé. Moc se mi líbil nápad a zápletka ve všech knihách. Také jsem si oblíbila vedlejší postavy. Willa, Tamru, Cassiana, Azurku a Deghana.
Druhá: Bohužel všechno tohle kazila hlavní hrdinka! Od první kapitoly mi lezla neskutečně na nervy!! Pokud šlo o děj, kde se vyskytovalo více postav a něco se řešilo, tak to ještě šlo ale když se zaměřila na vlastní myšlenky?? Hrůza. Jednu stránku si je strašně jistá, co chce a co musí udělat a hned na další stránce to všechno popře a úplně obrátí. V dosti ohledech byla jen do sebe zahleděná a sobecká!! Její charakter se prostě nepovedl... :( Určitě nelituji, že jsem sérii přečetla ale znovu se k ní už nevrátím a to právě kvůli Jacindě.
Arriane
  19. 5. 2015, 21:15
Neuvěřitelně napínavá knížka s neuvěřitelným koncem, který mě upřímně naštval. Čekala jsem podrobnější popis. Ale i tak si kniha zaslouží pět hvězdiček, nemám k ní žádné výhrady.