V zemi korálového stromu

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-3856-2

Knižní klub (2013) 978-80-242-3856-2 560

V létě roku 1863 se při plavbě do Buenos Aires poznají dvě mladé ženy Anna a Viktoria. Obě jsou na cestě za svými manžely, kteří tam cestovali před nimi. Viktoriina muže povolaly naléhavé obchody na jeho usedlost na severu Argentiny. Annina rodina naopak nebyla schopná dát dohromady prostředky na společnou plavbu. V daleké zemi, s níž si obě spojují velké naděje, se jejich cesty na čas rozejdou. Avšak Viktoriina zdánlivě šťastná budoucnost se utváří jinak, než čekala, a Annu očekává po příjezdu hrozná zpráva... (Založil/a: Jamesová)

Sofia Caspari Sofia Caspari

Adri-Anna
  30. 9. 2016, 10:53
Na Novozélandskou ságu od Larkové to nemá, protože to nebylo moc propracované (viz. několik postav, se kterými se nic nedělo a hráli jen křoví), ale i tak je to líbivé počtení :-)
karkulin1982
  7. 2. 2016, 19:01
Ačkoliv se mi hrozně moc líbila anotace ke knize a moc jsem se těšila na její přečtení, tak bylo pro mě hodně obtížné knihu dočíst a na konci jsem už vynechávala i stránky. Nečekala jsem až tak červenou knihovnu, spíše inteligentní čtení pro ženy, takže jsem byla dost zklamaná a další 2 knihy ze série už rozhodně číst nebudu.