Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Levné knihy KMa - 2013
ISBN: 978-80-7309-308-2

Levné knihy KMa (2013) 978-80-7309-308-2 190

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla. (Založil/a: alča87)

Romanka
  2. 1. 2016, 10:00
Taková nenáročná erotická knížečka, nic víc v tom nehledejte, prostě oddychovka. Lady Fuckingham byla o dost lepší.
Radka Pařízková
  17. 5. 2016, 20:53
Když to porovnám s Lady Fuckingham, tak tohle je velmi přehnaná a překroucená "parodie". Je to dobrý akorát na to, aby jste to předčítali svému příteli, to je tak vše.
ronynka
  7. 8. 2015, 12:56
Kdysi jsem četla Lady Fuckingham, proto jsem tušila do čeho jdu. Pokud víte, že knížka je jenom o sexu a o perverznostech, tak vás nic nepřekvapí. Mě se knížka hodně líbila, je to takový porno, při kterém musíte nažhavit svojí představivost... A já jsem si představovala paničky jako z filmu Pýcha a předsudek, jak spolu provozují orgie. Měla jsem jí přečtenou skoro jedním dechem. Ale určitě nejsem pohoršená incestem, pedofilníma dědkama, nebo skupinovým sexem. Proč taky? Jsme lidi :) a 3* jsou za krásně popsané scény, dvě hvězdičky ubraný za dost nepravděpodobnou situaci, kdy ty ženské neodmítne ani jeden chlap a dokonce ani jedna ženská neodmítne chlapa (to, že tvrdí, že to nechce není odmítnutí, když se mu po chvilce stejně poddá.)
Raggen
  15. 9. 2014, 8:50
Trochu silná káva i pro dnešní čtenáře. To mi neříkejte, že tohle vyšlo před cca 200 lety? No tak to klobouk dolů, tehdejší čtenáři byli asi hodně otrlí a zkušení... Přečíst se to dá, ale nějaký velký přínos v tom nehledejte.
gabce
  24. 7. 2014, 13:57
tak todle bylo uz moc .. smilstvi mezi strycem a neteri - fuuu ..ale mezi dcerou a otcem - to uz bylo moc,kdyz jsem se malem u knihy poblila