Naše máma je bosorka!

Naše máma je bosorka! Originální název: Naša mama je bosorka

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02071-6

Albatros (2008) 978-80-00-02071-6 128

Příběh vypráví kluk Dominik, kterému všichni říkají Nik. Právě skončil 2. třídu a má prázdniny. Bydlí s maminkou, tátou, sestřičkou Natálkou, která chodí ještě do školky, a kočkou v obyčejném čtyřpokojovém bytě. Vypadají jako zcela normální rodina. Ve vyhrocené situaci však Nik zjistí, že vůbec nejsou obyčejnou rodinou. Jejich maminka je totiž – bosorka... Kdo je? Čím je? No přece – čarodějnice!
Jak to děti zjistí, jak najdou tisíciletou Velkou knihu kouzel a začnou čarovat (bez dozoru a tajně), co všechno způsobí, kolik prožijí nebezpečných situací, za něž si mohou samy, se postupně dovídáme od Nika. Sedmnáct prázdninových příhod, v nichž malí čtenáři najdou sami sebe, a na konci je čeká jedno velké překvapení!
Veselé vyprávění o věcech všedních i nevšedních, vážných i veselých pro všechny trošku zdatnější čtenářky i čtenáře!
Edice: Druhé čtení (Založil/a: al-ma)

Gabriela Futová Gabriela Futová