Hudba pro Anvilany

Argo - 2010
ISBN: 978-80-257-0255-0

Argo (2010) 978-80-257-0255-0 188

Praha 2030.
Na troskách ČEZu povstává několik let po velké finanční krizi EnerClad, nejbohatší evropská firma, a zahajuje vysílání vlastní vesmírné televize. Zatímco lodě EnerCladu úspěšně terifikují jednu planetu za druhou, na Zemi se musí firma vypořádat s nečekaným problémem: v řídicí místnosti jaderné elektrárny Temelín se objevuje přízrak, který přesně před sto lety spatřil v Londýně inženýr Richard Eastman. Nakolik souvisí tento jev s objevem otce Pellegrina Ernettiho, který ve Vatikánu představil nejpozoruhodnější přístroj lidských dějin?
Sci-fi román o elektřině, televizi a vesmíru, jaký jste ještě nečetli. (Založil/a: Sarinka)

Carl
  17. 12. 2015, 18:45
Jednoznačně nejslabší kniha, kterou jsem za dosti dlouhou dobu přečetl. Chvíli jsem nevěděl jestli to autor myslí vážně, nebo si dělá ze čtenáře srandu. Již rok 2030, kdy se děj odehrává působí natolik nepravděpodobně, že máte chuť knihu odložit. Děj je nepropracovaný, naprosto nepravděpodobný až hloupý. Myšlenky, natož pak vyvrcholení děje není o nic lepší.
Tomáš Tuček
  20. 10. 2015, 22:26
nelibila se mi, zmatecne, neprehledne. Duvod docist tuto knihu byl snad pro jeji kratkost, i tak jsem preskakoval odstavce poslednich stranek abych to mel uz za sebou