Lhář - kniha čtvrtá

Originální název: Kłamca 4: Kill'em all

Triton - 2013
ISBN: 978-80-7387-679-1

Triton (2013) 978-80-7387-679-1 336

Loki se vrací! Tentokrát s poslední misí.
Luciferovi se podařilo spustit Apokalypsu. Legie Pána ani Satanova armáda už neexistují, stejně jako civilizace na Zemi. Žezlo teď třímají Hlad, Válka a Mor a jedinými šťastnými obyvateli zeměkoule jsou zombie.
Převezme moc nad dušemi vládce pekla? Do cesty za vítězstvím se mu postaví banda prolhaných zoufalců, podivínů, ztroskotanců a hejsků, ale i fanatických obdivovatelů Stephena Kinga a možná i pár militantních feministek. A samozřejmě sám Lhář.
Zveme vás na Broadway! Dnešní program: poslední bitva o lidstvo! Pouze jediné představení! (Založil/a: Desmond)

Jakub Ćwiek Jakub Ćwiek
*24.05.1982

Katniss Lavender
  12. 4. 2014, 4:38
Tak a je tu konec. Kupodivu mě to netěší tak, jak jsem si to při čtení prvního dílu představovala. Myslela jsem, že pro mě bude těžké se touto sérií prokousat, ale naštěstí pro mě, která musí dočíst každou načnutou sérii i když mě nebaví, má tato série vzrůstající kvalitu. Alespoň teda v mých očích určitě. Nebude patřit mezi mé oblíbené, ale jsem celkem spokojená a musím přiznat, že konec... nebo vlastně KONEC Lháře mi nebyl lhostejný. No a pokud máte všeobecně rádi polské autory, Lhář vás nezklame a mohu ho doporučit!