Hlas měsíčního svitu

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-670-1

Baronet (2013) 978-80-7384-670-1 440

Již počtvrté se vracíme do Údolí stínů, kempu pro teenagery s nadpřirozenými schopnostmi… kempu plného upírů, vlkodlaků, víl a čarodějek, kde se Kylie Galenová snažila zjistit, kým je. Teď už konečně zná pravdu! Stejně ale zbývá spousta otázek, které se jí honí hlavou. Nemá ponětí, jak se svým dědictvím naložit, jak využít své zvláštní schopnosti. Stále ještě váhá, komu dát své srdce. Derekovi, který jí konečně vyznal svou lásku? Nebo Lucasovi, který je však – jak se zdá – víc oddaný svým přátelům než jí? Navíc Kylii ohrožují temné síly, které usilují o její život. Zjevuje se jí další duch, jenž u ní hledá pomoc. Tentokrát je to ale duch člověka, kterého Kylie dobře zná a který… není mrtvý! Umí snad Kylie mluvit s dušemi lidí a zachránit je před smrtí? Ze zkušenosti moc dobře ví, že to nebude mít jednoduché. Kylie se musí brzy rozhodnout: zůstane se svými přáteli v kempu Údolí stínů? Nebo bude muset odejít a svěřit se do rukou osudu? (Založil/a: al-ma)

TeddyM
  22. 9. 2014, 12:43
Musím říct, že kniha má vzestupnou tendenci. První dva díly mě extra nebavily, ale od třetího dílu to má grády :) Jsem zvědavá na finální díl. Derek či Lucas? :)