Wolverine

Wolverine Originální název: Wolverine: Wolverine
Poprvé vydáno celosvětově: 2009

Hachette Fascicoli - 2013

Hachette Fascicoli (2013) 144

Ze stránek komiksu Uncanny X-Men přichází Wolverinovo první sólové vystoupení! Zachycuje jeho cestu do Japonska, kde chce najít svou lásku, Mariko. Ale tam se Wolverine dozvídá, že si Mariko vzala jiného, aby splatila dluh svého otce. Rozzuřený zradou, bojuje Wolverine s tajemnou organizací jménem Ruka ... a získává nového spojence. Stejně bojem posedlou a stejne divokou válečnici Jukio. (Založil/a: NinadeL)

Gustik5
  15. 3. 2015, 0:44
Podle mého je tento komiks naprostá bomba. Ač Wolverine je velmi sympatická postava, týmové příběhy X-menů moc nemusím. Jeho sólovky mě pak ale velice baví a tady tomu není jinak. Potěšil i text o tom, jak vlastně tento mutant navštívil svět komiksu.
Honzissis
  10. 9. 2016, 11:05
Za mě zatím nejlepší UKK co se týče číslování na hřbetu. Wolverine je spolu s Deadpoolem a Hulkem moje nejoblíbenější postava z Marvel universa. Nadchlo mě Millerovo ztvárnění, a to hlavně hra se stíny a tmavými místy. Příběh je taky kvalitní z opravdu dobrým záporákem a s Wolverinem v pozici ve které by jste ho nečekali a to v milostném trojúhelníku. Je tu spousta věcí k zamyšlení hlavně o cti a lásce. Logan zde musí přijít o vše, aby našel cestu zpět! Doporučuji všem, není to jen pro fans superhrdinských komiksů. Udílím pěkných 95% a zařazuji do oblíbených.
NinadeL
  24. 1. 2014, 22:55
První čtyři sešity první sólové série Wolverine nabízejí příběh, který je dnes v trochu jiné podobě známý také z filmové verze. Oldschoolová kresba Franka Millera a poněkud neortodoxní story z Japonska neodpovídá zcela dnešním trendům, ale o to je překvapivější jak originální tehdejší poetika vyprávění byla. Akce, černý humor, vnitřní monology a hlavně ty Wolwieho licousy ;)