Dimenze konfliktu - Skutečný příběh

Dimenze konfliktu - Skutečný příběh Originální název: The Gap into Conflict: The Real Story
Poprvé vydáno celosvětově: 1991

Classic - 1996
ISBN: 80-85782-52-9

Classic (1996) 80-85782-52-9 218

Angus Thermopyle byl vesmírný pirát, překupník rud a vrah. Dokonce i nejobávanější piloti z asteroidu v Delta Sektoru se mu vyhýbali. Přesně řečeno ti, kteří ještě neskončili za mřížemi. Nebo mrtví. Když se však jednou Thermopyle objevil v Malloryho baru s okouzlující ženou po boku, nešlo si ho nevšimnout. Jmenovala se Morn Hylandová a bývala policistkou… než se setkala s Thermopylem.

Jen jeden člověk v Malloryho baru se nedal vyvést z míry. Nick Succorso měl sám pověst obávaného pirátá a staronovou fregatu upravenou na cesty hlubokým vesmírem. Všichni také věděli, že Thermopyle a Succorso jsou zcela nesmiřitelní. Nikdo si nedokázal představit, že by se vše mezi nimi někdy urovnalo, anebo jak strašné by mohlo být vítězství jednoho z nich. Všichni se domnívají, že jde jen o běžný případ soupeření a odplaty. Ale skutečnost je zcela jiná.

Ve Skutečném příběhu nám Stephen R. Donaldson vykresluje neobyčejný román o cestách nadsvětelnou rychlostí, zavádí nás do světa politiky, zrady a temné přítomnosti čehosi kolem nás, aby nám vyprávěl nejdivočejší a zároveň nejhlubší příběh, který kdy napsal. (Založil/a: Imzadi)