Bouře

Originální název: Das Tal - Season1, Band 3: Der Sturm

Brána - 2013
ISBN: 978-80-7243-622-4

Brána (2013) 978-80-7243-622-4 216

Dušičky! Den, který má pro Chrise zvláštní význam. A po ničem netouží více než zmizet s Julií na tento svátek z údolí, jako ostatně většina studentů. Avšak když se konečně chystají vyrazit, přižene se do údolí bouře století. Chris, Julia, Debbie, Rose a Benjamin jsou odříznuti od okolního světa. Ale na opuštěné koleji není všechno v pořádku. Kam se poděl pracovník ostrahy Ted? A proč se chová Debbie tak podivně? A kdo jim poslal ono DVD s filmem z minulosti údolí? Zatímco bouře dosahuje svého vrcholu, dojde Chrisovi, že s nimi někdo neznámý hraje podlou hru. Otázkou jen zůstává, kdo to je a na koho má spadeno? (Založil/a: alča87)

wwwhisk@s
  20. 5. 2013, 17:18
Sedla jsem se v knihovně na židli a za tři hodiny to celé přečetla. Neskutečně čtivé, nervy drásající a napínavé čtení. Nejdřív mě odrazovalo, že je příběh podáván z pohledu Chrise a Debbie, pak jsem si ale i k nim našla cestu. Já chci další díl !!!