Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Zákony pro život na Zemi

0%
0 0
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Zákony pro život na Zemi
 Všechny obaly
Zákony pro život na Zemi
 Všechny obaly
Originální název: Zákony pro život na Zemi

Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 1x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 0x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka

Předmluva vydavatele

Povinností člověka je nalezení a naplnění smyslu života. K tomu pomáhá mu poznání zákonů, které ho trvale obklopují a kterým je každým okamžikem vydán na milost a nemilost ve spravedlivém tkaní vláken osudu.

Tyto zákony jsou Boží Vůlí vloženy od prapočátku do celého díla Stvoření. Byly, jsou a budou provždy neměnné - jednoduché a prostě účinkující. Jen pozemský člověk jejich viditelné projevy okolo sebe chápe skrze své vnímání více méně složitě, těžkopádně.

Pro lepší vpravení se do těchto zákonů byla proto Stvořitelem v převratných vývojových etapách dána lidem potřebná přikázání, předchystaná vždy v moudrosti k pochopení. Naplňování přikázání v životě přinášelo pak jednotlivcům i celým národům vzestup a blaho, jejich nedbání či překrucování naopak úpadek a zkázu, tak jak o tom zřetelně vypovídají dějiny Země.

Neúměrně sílící podřizování se lidstva materiálnímu vnímání světa přivodilo během tisíciletí nakonec úplné zasypání tolik potřebné schopnosti porozumění zmíněným Zákonům Stvoření. Aby byla bloudícím ze Světla ještě poskytnuta účinná pomoc, musela být proto přikázání Boží objasňována stále více podrobněji, vždy znovu a znovu v širších souvislostech.

Tak i nyní, v době velikého obratu světů ve vesmíru, přichází „Nový zákon“, aby společně s výkladem „Desatera přikázání“ vytvořil pevný základ pro nadcházející výstavbu, ve které se všechna nařízení i pozemské zákony budou důsledně opírat jen o Boží Vůli! (Založil/a: Polárka)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace