Alpress - 2013
ISBN: 978-80-7466-217-1

Alpress (2013) 978-80-7466-217-1 208
Alpress (2002) 80-7218-728-7 208

Erotický román, nepokrytě odbourávající veškeré zábrany a erotická tabu. (Založil/a: alča87)

Catherine Millet Catherine Millet
*01.04.1948

Dumbicek
  21. 1. 2016, 7:47
Tak už dlouho se mi nestalo, že bych se na konec knihy tak těšila. Pro mě to bylo strašně napsané . Schválně jsem přeskakovala i pár stránek a zjistila jsem, že sem o nic nepřišla Pořád dokola to samé a celkem bez nápadu. Chápu,že to mohlo vzbudit rozruch, ale jen nevím zda formou jak to bylo napsáno nebo tím co se tam psalo.
martinexa
  21. 11. 2014, 20:43
Nedala jsem to v polovině jsem to musela odložit. To je tak hrozně napsané. Nevim jestli je to tak hrozně přeložený nebo je to tak hrozně napsané i v originále, ale nedala jsem to a to jsem se k tomu vracela si 5x marně.
lucias.svobodova
  25. 3. 2015, 7:50
SICE PŘEČTENO, ALE UŽ NIKDY VÍC. NEČTIVÉ. STÁLE DOKOLA TO SAMÉ. FÁDNÍ. JESTLI MĚLA KNIHA PŮSOBIT EROTICKY, TAK NA MĚ SPÍŠ NUDNĚ. TÉMA URČITĚ PRO MNOHÉ ZAJÍMAVÉ, ALE FORMA OPRAVDU HODNĚ NEVYVEDENÁ. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI PURITÁNŮM, NĚKTERÉ PASÁŽE BY SE JIM MOHLY NELÍBIT