Před svatbou

Originální název: The Nearly-Weds

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-672-5

Baronet (2013) 978-80-7384-672-5 408 přeložila Zuzana Selementová

Co nejhoršího se může stát nevěstě? Když ji ženich nechá… Zoe nemůže vydržet soucitné pohledy přátel i rodiny a vypraví se do Ameriky jako au-pair. S dětmi to jde hladce, ale problémem je jejich svobodný otec Ryan, který je nejen příšerně sexy, ale také trošku podivínský. Snaze si ho získat moc nepomůže, když ho málem zastřelí šípem z luku, nebo předvede kalhotky jeho kolegům z práce. Ještě že má Zoe své zábavné kamarádky Trudie, Amber a Felicity, s jejichž typickým britským humorem se každá nesnáz záhy promění ve smích a veselí. Podaří se jí tímto přístupem zdolat i nepřístupného Ryana a získat jeho srdce? (Založil/a: Eviickaaa)

Jane Costello Jane Costello

silvaren
  23. 9. 2013, 18:09
Před svatbou je typická odpočinková romanťárna, jejíž hrdinka se překvapivě nezamiluje na první pohled. Autorka se věnuje více tématům a vedlejší postavy dostávají poměrně dost prostoru. Příběhu by slušelo o 70 stránek míň a méně uspěchaný konec, proto 80%, jinak jsem se ale nemohla odtrhnout. Vtipné a velmi čtivé.
Eviickaaa
  7. 3. 2014, 3:24
Tahle knížka mě vážně překvapila :) byla úplně správně vtipná - ve stprávný dávce tak aby to bylo i roztomilý ne jenom trapně trapný :D je pravda a souhlasím se silvaren, že ten konec nemusel být tak uspěchaný, ale jinak jsem se bavila. Doporuču na oddech....
evasamankova
  26. 9. 2013, 15:28
Příjemná a milá kniha. Hrdinka je mladší klon Bridget Jonesové. Kniha se četla sama. Výborné oddechovka