Nebezpečný kontrakt

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1701-3

Fragment (2013) 978-80-253-1701-3 400 překlad: Alžběta Kalinová

Konzultantka z Wall Street Stella Sartori provádí rutinní kontrolu obchodní společnosti. Neunikne jí však poznámka, která vede k jednomu archivovanému kontraktu. Během několika málo hodin je jasné, že nejde o jen tak ledajakou smlouvu a Stella se ocitá ve smrtelném nebezpečí. Někdo ji pronásleduje, musí okamžitě zmizet.\r\nJejí kolega Jack Rogers, který má minimalizovat škody u klienta, z poznámek pochopí, že Stellu musí najít první on. Podaří se jim spojit síly a dokázat čtyřicet let starý případ korupce a vražd? Jaká tajemství skrývá smlouva z minulosti?\r\n\r\nDávají se na útěk před něčím, co je může oba zničit... (Založil/a: Jamesová)

Brett Hoffmann Brett Hoffmann

Beky
  11. 11. 2016, 19:38
Kniha je béčková ( céčková) oddechovka na prázdniny ale víc od ni nečekejte. Tváří se jako thriller ale po přečtení jsem na ni za 2 dny zapomněla. Připomíná mi seriály na Primě, které znám jen podle názvů.