DMZ5: Skrytá válka

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-313-5

BB art (2013) 978-80-7461-313-5 144

New York… též známý jako Země nikoho, uprostřed druhé americké občanské války. Nezkušený fotoreportér Matty Roth je na místě a slouží jako osamělý hlas zdejších obyvatel zoufale zápasících o přežití uprostřed nejnebezpečnější válečné zóny celé planety.

Ve Skryté válce se pozornost odvrací od politiků a vojáků v první linii a upírá se na obyvatele města, obyčejné civilisty vystavené těm nejhorším představitelným podmínkám, kteří se po celou tu dobu pokouší hlavně přežít. Skrytá válka je neodmyslitelnou součástí příběhu DMZ a je vyprávěna prostřednictvím šesti povídek, v nichž se seznámíte s novými postavami a potkáte pár starých známých.

DMZ je fascinující… spojuje v sobě napětí letního filmového trháku s hrůzami války a dávkou sociální a politické kritiky. Je sveřepě rozzlobenou a krutou, chytrou a šokující. Autoři nás tentokrát zavedou za nepřátelskou frontu, aby nám odhalili skrytou cenu války: civilní oběti.

Boj o přežití uprostřed válečné zóny (Založil/a: Jamesová)