Deštník pro tento den

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-204-2664-2

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-204-2664-2 152 Hanser

Peníze se dají vydělávat různě, třeba tím, že na vlastních nohou testujete luxusní polobotky. Procházíte se po městě, dáváte pozor na kaluže a špínu, tiše snášíte bolest, kterou způsobují neprošlápnuté boty, a pozorujete svět. Stejně jako bezejmenný hlavní hrdina úžasného Genazinova románu navštěvujete dávné přítelkyně, sepisujete posudky na drahé anglické boty, a za honoráře si užíváte skromného života. Jenže když testovače bot opustí poslední přítelkyně Lisa a honorář za posudek klesne na minimum, ze kterého se už nedá žít, musí se něco zásadního změnit… (Založil/a: Keatin)

Wilhelm Genazino Wilhelm Genazino
*22.01.1943

badatel
  4. 7. 2015, 21:38
Moc dobrá knížka. Testovač bot, jehož jméno se nedozvíte, je postava, která mi přišla velmi vhod. Několikrát jsem při čtení vyprskla smíchy, ale jinak je to tak hezky vážné. Trošku prdlé. A trošku suchého listí. Za mě 100%.
stepuli
  22. 10. 2016, 14:49
Tak tohle bylo něco úplně jiného, než běžně čtu. Je to jenom výstřižek ze života jednoho neobyčejně obyčejného muže. Knížka se mi líbila, ale nebyl to můj šálek.