Královna zkázy

Královna zkázy Originální název: Queen of Sinister

Polaris - 2008
ISBN: 978-80-7332-114-7

Polaris (2008) 978-80-7332-114-7 342

Zemi zachvátila nová doba temna a pověr. Moderní společnost se tváří v tvář návratu magie prastarých bohů a mýtických tvorů zhroutila... Naše moderní industriální společnost se tváří v tvář nečekanému návratu magie zcela zhroutí. Města leží v troskách, komunikace je náhle velice omezená. Krajem kráčejí dávní bohové a mýtičtí tvorové, ale v tomto novém řádu nejsou dobro a zlo vždy takové, jaké se jeví na první pohled. Vítejte do Velké Británie v nové době temna. Epidemie udeřila bez varování. Nic ji nedokáže zastavit: lékařská věda a modlitby jsou v boji s ní stejně neúčinné. Prvním příznakem onemocnění jsou černé skvrny u kořenů prstů a brzy po jejich objevení následuje bolestivá smrt. Není to však obyčejná nemoc... Medičce Caitlin Shepherdové je při hledání léku dovoleno proniknout oponou do mystického Jiného světa starých Keltů. Musí projít říši snů i nočních můr, aby mohla požádat o pomoc bohy. (Založil/a: skjaninka)

Mark Chadbourn Mark Chadbourn
*13.01.1960