Lékařka, nebo vražedkyně?

Lékařka, nebo vražedkyně?

Nová Forma s.r.o. - 2013
ISBN: 978-80-7453-338-9

Nová Forma s.r.o. (2013) 978-80-7453-338-9 192

Román dle skutečných příběhů o životě vynikající lékařky, která byla obětí domácího násilí, teroru, ponižování, bití a znásilňování. Volání o pomoc nebylo jejím okolím ani společností vyslyšeno, až její zoufalství skončilo usmrcením svého trýznitele. (Založil/a: CarolineS)

Jaroslav Hájek Jaroslav Hájek

Introvert
  24. 2. 2014, 15:31
Nezbývá mi, než souhlasit s Cisty. Chyb je v knize tolik, že skutečně strhnou vaši pozornost; napadlo mne, že by měl nakladatel uvažovat o výměně korektora...
Příběh sám je čtivý a popisované události alarmující. Jsem ráda, že mi tato kniha prošla rukama a s časovým odstupem mohu říci, že ve mně zanechala spíše kladný dojem.
cisty
  9. 1. 2014, 21:19
Přes velké sebezapření jsem knihu dočetla do konce. Sice zajímavé téma, ale!!! co ty pravopisné chyby??? Uf. Ještě nikdy jsem nečetla knihu s takovým počtem pravopisných /i hrubých/ chyb. Shoda přísudku s podmětem ("všichni přijíždějící byly v černém"), chybné používání zájmen ("proč mi ženské jsme tak naivní..."), používání zvláštních nových slov ("začež")... nehledě na časté opakování slova "Bože"... zkrátka to vše bije do očí. Chtěla jsem napsat, že mi to vše zkazilo dojem z knihy, ale vlastně ne. Vlastně totiž ani kniha sama nestojí za nic.