Kokain

Originální název: Night of the Gun

XYZ - 2009
ISBN: 978-80-7388-266-2

XYZ (2009) 978-80-7388-266-2 375

Novinář David Carr se vrací do osmdesátých let a rekonstruuje jeden z nejtemnějších příběhů, se kterým se kdy setkal - příběh své vlastní závislosti na drogách. Zpovídá množství známých, kteří se stali svědkem jeho pádu: bývalé milenky, drogové dealery, policisty, spolupracovníky i kamarády. Tráví tři roky probíráním policejních protokolů, lékařských zpráv, zatykačů a dalších dokumentů. Kniha je šokujícím záznamem kokainového pekla, ale i příslibem lepší budoucnosti muže, který svou závislost překonal. (Založil/a: skjaninka)

#drogy
David Carr David Carr
*08.09.1956

hanci.hp
  25. 10. 2011, 23:28
Všechny knihy o drogách jsou o závislosti a o braní těch drog. Jen tato je o abstinování a životu. Výborná!
Davey
  27. 2. 2012, 12:33
Výborná záležitost. Je to čtivé a navíc dobře sepsané, protože jak známo, David Carr je žurnalista, takže ví, jak psát. Kniha o závislosti, přátelství, rozporech, ztrátě, neúspěchu, abstinování a novém začátku. Velmi doporučuji.