Kapitalistické básně

Kapitalistické básně Originální název: Kapitalistické básně

Petr Štengl - 2012

Petr Štengl (2012)

Kapitalistické básně musí znát každý dělník, politik, manažer, hutník, právník, učitel, zemědělec, degustátor, inseminátor, student, důchodce i žena v domácnosti! Kapitalistické básně musí znát každý milovník i odpůrce kapitalismu. Vhodné i pro toho, koho kapitalismus dosud nechával chladným! Po jejich přečtení se do kapitalismu nevyhnutelně zamilujete! Kniha může sloužit jako úvod do studia kapitalismu, jako návod i jako kuchařka. Bez této knihy se v současném světě neobejdete. Kniha se již brzy stane světovým bestsellerem a bude přeložena do mnoha světových jazyků! Buďte mezi jejími prvními čtenáři! Vhodné k Svátku práce, ke Dni matek, k svatému Valentýnu, k narozeninám, pod stromeček, pro radost! Originální! Exkluzivní! Zábavné! Srozumitelné! Poezie! (zdroj: http://www.petrstengl.cz) (Založil/a: inhalium)

inhalium
  4. 5. 2013, 12:55
Skvělý, že jsem jeden samizdatovej výtisk sehnala od autora právě ve Svátek práce.
Čiší z toho studentství. Je mi to blízké.