Jed Šípkové Růženky

Jed Šípkové Růženky

Víkend - 2013
ISBN: 978-80-7222-882-9

Víkend (2013) 978-80-7222-882-9 208

Sofie nemůže uvěřit, že se její bratr utopil při potápěčské výpravě v Austrálii. Zprávu jim potvrdil jeho kamarád, který se posléze snažil v rodině zaplnit prázdné místo po Mikovi. Ale Sofii se to vůbec nelíbí. Pak se stane něco hrozného - její kamarádka nepřijde večer domů a policie zahájí pátrání. Když ji najdou mrtvou, Sofie už vůbec nepochybuje, že se kolem ní dějí záhadné věci… (Založil/a: Kůstka)

Krystyna Kuhn Krystyna Kuhn
*??.??.1960

maurarita
  4. 10. 2016, 18:56
Krásné , příjemné a zajímavé čtení pro všechny nenáročné čtenáře ,kterým vyhovuje tento styl .
1307_A_0507
  27. 5. 2013, 16:21
kniha se čte velmi dobře a tudíž i rychle, za dvě jízdy autem jsem neměla, co řešit. Příběh je zajímavý, přestože je určený pro náctileté dívky. Líbil se mi styl, stejně jako děj - sice mi přijde těch záhad najednou kapku víc, ale takovej už je život. A škoda, že se nakonec ukázalo, že Mike opravdu umřel :(
veronikaS
  12. 12. 2014, 23:19
Kniha se mi líbila a podle mě velmi dobrý nápad na knihu.Sofie mi byla sympatická a její příběh mě velice bavil.Na příběhu mi ale jen trochu vadilo to, že vyřešení záhady bylo nakonec takové “prosté",čekala jsem od konce prostě trochu víc.Ale i tak jsem ráda že jsem si knihu přečetla,nakonec uděluji 3 hvězdičky kvůli tomu konci knihy.