Zvrácené myšlenky

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1648-1

Fragment (2013) 978-80-253-1648-1 360

Agentka FBI Sloane Burbanková je mimo aktivní službu. Když se ale dozví o zmizení své kamarádky z dětství, chce se okamžitě zapojit do pátrání. Vedením případu je pověřen Derek Parker – bývalý přítel Sloane, se kterým se nerozešli v dobrém. Dochází k dalším únosům, některé ženy jsou následně brutálně zavražděny. Sloane a Dereka nakonec zavedou všechny stopy k jedinému deviantnímu pachateli. Kdo bude jeho další obětí? (Založil/a: jitmik)

Andrea Kane Andrea Kane

krisstuss
  8. 2. 2015, 19:41
Na tuto knihu jsem narazila náhodou ve výprodeji Levných knih, za cenu 69Kč nebylo dlouho nad čím přemýšlet a jsem ráda, že jsem tak učinila. Škoda, že je tak málo známá, určitě si ji přečtu znova.
Už od začátku mi to hrozně připomínalo Mlčení jehňátek a to jak hlavní vyšetřovatelkou tak příběhem, klasická detektivka se sériovým vrahem, dle názvu jsem čekala něco ostřejšího, ale o žádné erotice kromě pár scén s přítelem hlavní postavy tam opravdu nebylo :) Každopádně těm kdo mají tento žánr rádi spolu se zvědavostí a příčinou proč je vlastně vrah takový jaký je tak vřele do čtení :)