Pohádka o Horymírovi

Pohádka o Horymírovi Originální název: Pohádka o Horymírovi

Petr Prchal - 2013
ISBN: 978-80-87003-35-0

Petr Prchal (2013) 978-80-87003-35-0 40

Publikace je určena dětem od tří let a formou obrázkové pohádky s minimem textu seznamuje nejmladší čtenáře se slavnou pověstí o Horymírovi a jeho věrném koni Šemíkovi. Poprvé v dějinách je legendární skok Horymíra zpracován z jeho pohledu!!! (Založil/a: alča87)

alča87
  4. 5. 2013, 13:01
Stručně převyprávěná pověst o Horymírovy, vtipně a jasně. A k tomu krásné ilustrace od Lucie Seifertové. Jedna z mála současných dětských knihy, kterou můžu každému doporučit.
teite
  16. 6. 2014, 21:40
Dost jsem se zasmála a můj malý syn taky. Tomu říkám umění zkratky (to když si vezmu, kolik stránek spotřeboval na Šemíka Jirásek :-) )
Arrietty
  23. 3. 2016, 16:39
Knížka je určena pro čtenáře od tří let. Dceři je aktuálně dva a půl roku a tuto knížku zvládáme číst bez sebemenších problémů. Dokonce se stala její nejoblíbenější. Zkoušela jsem i ostatní příběhy z této série, ale zatím je příliš nechápe. Máme zapůjčeno z knihovny a rozhodně budeme pořizovat vlastní exemplář.