Pravidla smečky

Pravidla smečky Originální název: Pravidla smečky

Computer Media - 2013
ISBN: 978-80-7402-141-1

Computer Media (2013) 978-80-7402-141-1 142

„Já, vlk srdcem i krví, slavnostně přísahám, že budu dodržovat vždy a za všech okolností tato Pravidla smečky.“ Kniha je životním příběhem muže, který je vždy a za všech okolností obletován ženami. Matyáš Wolf je totiž tak trošku zvláštní – zavázal se k dodržování stanovených pravidel. Pokud tak nečiní, je potrestán. „Jako kluci jsme asi hledali nějaký manuál na život. Chtěli jsme vědět, jak máme žít svůj život v každou chvíli tak, abychom nepropásli nic, co nám bylo nabízeno. Hledali jsme nějaké desatero, které by bylo jasným vodítkem. Snad proto jsme si vytvořili Pravidla, kterým jsme slavnostně přísahali věrnost až do konce svých životů.“ (Založil/a: Moreanne)

pospy
  19. 9. 2013, 17:46
Kniha Pravidla smečky (2013) je životním příběhem muže, který je vždy a za všech okolností obletován ženami. Matyáš Wolf je totiž tak trošku zvláštní – zavázal se k dodržování stanovených pravidel. Pokud tak nečiní, je potrestán. Spolu se smečkou kluků prochází různými etapami života v Městě, které s partou plně kontroluje.