Paní pijavic

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 9788086954066

Nezjištěno / Jiné (2013) 9788086954066 140 vydalo Spiral Energy

Vaše noční můry dostanou konkrétní podobu a to, čeho jste se vždy nejvíce báli, možná naleznete právě na těchto stránkách! Morbidními metaforami popsaná mrazivá, sugestivní atmosféra hororových příběhů zaujme na první otevření knížky. Barvitým jazykem stupňované napětí řadí povídky mezi zvláště zdařilou hororovou tvorbu. Tato knížka je autorčinou prvotinou. (Založil/a: Moreanne)

Jana Pacáková Jana Pacáková
*27.01.1992

Asjadah
  30. 5. 2013, 11:38
Jsem milovnicí hororových povídek, mám ráda ten pocit příjemného mrazení v břiše, když se polehoučku přikrádá hrůza. V Paní pijavic toho ale na mě bylo moc. Slova děsu a hrůzy autorka používá tak neobezřetně, že se jimi útlá knížka jenom hemží. Jako kdyby si vzala jakýsi „slovník hororu“ a prala tam jedno děsivé slovo za druhým a to i v popisech zdánlivě normálních, neděsuplných skutečností. Z četby se tak stává monotónní nuda, kdy maximálně můžeme pochválit autorčinu znalost hrůzu nahánějících výrazů. Strašně prvoplánové! A čeho je moc, toho je příliš. Jediná knížka, kterou jsem kdy vyhodila do koše.
Kofola
  21. 5. 2014, 16:38
Moc dobrá knížka - nesouhlasím s uživatelem Asjadah - myslím, že nemůže někoho jen tak šmahem zkritizovat - každý má jiný vkus - samozřejmě, ten její akceptuji. Mně se kniha líbí - přečetla jsem jedním dechem