Dukanova dieta ve 350 receptech

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Noxi - 2013
ISBN: 978-80-8111-114-3

Noxi (2013) 978-80-8111-114-3 296

Dukanova dieta je dnes nejpoužívanější metodou na hubnutí na světě. Pro jejího autora je problém nadváhy prioritně otázkou vztahu mezi potěšením a nechutí. Přibíráme proto, že se jídlem snažíme nahradit potěšení, které nám v jiných sférách života chybí, a zhubnout zase můžeme pouze tehdy, pokud nám to dělá radost.
To je jedna z hlavních zásad 350 receptů této knihy, kterou během let upravily a zdokonalily připomínky milionů čtenářů z celého světa. Jednoduché na přípravu, šťavnaté a lehké – takové jsou recepty v této knize: suflé z drůbežích jater, masové kuličky s bylinkami, pečené telecí v omáčce, pražma v obalu s cibulkou, krevetový salát, provensálské lilky, studená okurková polévka, čokoládový krém, skořicový dort...
Doktor Pierre Dukan vytvořil dietu, jejíž celosvětový úspěch je založen na tom, že přesně odpovídá na očekávání a požadavky těch, co ji podstupují. Ať je to ve Francii nebo v Evropě, ve Spojených státech, Rusku, v Číně či Jižní Americe, lidé, kterým tato metoda hubnutí prospěla, ji šíří dál. Ti, kteří už dietu mají za sebou, pomáhají těm, kteří s ní začínají. (Založil/a: Morsie)

Morsie
  8. 5. 2013, 15:52
Velice povedená kniha. Dobré rady na hubnutí a co hlavně, výborné recepty na skvělá, zdravá a chutná jídla!!! Udělalo mi velkou radost, když jsem se ke knížce dostala. Je totiž výborné, co je tam receptů na zeleninu, kterou já tak miluju. Rozhodně tuhle knížku doporučuju i lidem, kteří hubnout nemusí :)