Nahá

Originální název: Naked

Baronet - 2013
ISBN: 978-80-7384-735-7

Baronet (2013) 978-80-7384-735-7 176

Američanka Brynne Bennettová, studentka výtvarného umění na Londýnské univerzitě, si občas přivydělává jako modelka a veškerý svůj čas dělí mezi školu a práci. Když si úspěšný britský podnikatel Ethan Blackstone koupí její nahý portrét, Brynne zjistí, že tento muž odmítá brát „ne“ jako odpověď. Touží po ní, chce ji mít ve své posteli, a když ji získá, udělá vše, aby si ji udržel. Ethanova dominantní povaha Brynne okouzluje a přitahuje, a to navzdory traumatům, která si v sobě mladá žena nese. Není však jediná, kdo má v jejich vztahu tajemství. Velké tajemství. Dokáže Ethan zbavit dívku jejích démonů? Dovolí mu to Brynne, nebo je přízraky minulosti oba zničí? (Založil/a: hanagrey)

Adri-Anna
  21. 1. 2014, 21:33
Další ze série zbytečných knih :-( Jednu hvězdičku uděluji za nízký počet stran a tudiž krátké trápení čtenáře :-D
Nnelly
  14. 8. 2013, 0:23
Oproti tomuhle jsou Odstíny literární skvost... špatně napsaná kopírka bez děje, charakterů, logiky či možnosti vývoje a hlavně tu není žádné zakončení, nic, co by poukazovalo na důvod napsat to tak krátké a přidat další díly... zbytečné díly
silvaren
  28. 6. 2013, 14:50
I když autorka píše pěkně, je to "Padesát odstínů" přes kopírák. Ethan je úplný Fifty, snad jen Brynne mi byla sympatičtější než Ana. Knížka ani tak nekončí jako prostě přestane uprostřed příběhu. Ani jsem se nestačila začíst a už byl konec.
Pokud jste ale fanynkami tohohle žánru, myslím, že za přečtení to stojí.
Raggen
  22. 10. 2014, 14:17
Tak to je teda něco... Větší brak už jsem dlouho nečetla... Dialogy o ničem, děj o ničem, náznak čehosi z minulosti... Ačkoliv normálně se vyhýbám srovnávání s jinými knihami, tentokrát neodolám... Jak může někdo vydat něco, co je evidentně zkopírované odjinud? Stejně jako veleslavné Odstíny mě tohle nenadchlo. A to mi kamarádka půjčila tři díly se slovy "bezvadná oddychovka". Co je na tomhle bezvadnýho nechápu, ještě že jsem si něco takového nekoupila... Za uvedených 229Kč na obálce tohle vážně nestojí!
Nika17
  28. 6. 2013, 8:44
Příběh nemá nápad, štávu, spád, vlastě se během 180 stran nic nedovím. Jde o další opis "Padesáti odstínů". Pokračování kupovat nebudu.