Batman Detective Comics 1. Tváře smrti

Batman Detective Comics 1. Tváře smrti Originální název: Batman Detective 1: Face of Death

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-345-6

BB art (2013) 978-80-7461-345-6 176
BB art (2013) 978-80-7461-303-6 176

Batman se střetne se svým nejděsivějším protivníkem.
Z Arkhamovy léčebny zmizí Joker a z hrozných stop, jež po sobě zanechal, nedokáže ani Batman vyčíst, k čemu vlastně došlo. V celém Gotham City se dějí prapodivné, hrozné věci a zdá se, že za tím vším je nový zloduch, který si nechá říkat Dollmaker.

Ten nyní unesl další dvě oběti – mladou nevinnou dívku a policejního komisaře Jima Gordona. Chce-li je Batman zachránit, musí Dollmakerovi jako návnadu předhodit něco mnohem lákavějšího – sebe samotného. Když má již Dollmaker Batmana ve své moci, hodlá jej prodat tomu zájemci, který za něj zaplatí nejvíc. Dokáže Batman nakonec uniknout i z tohoto zajetí? A podaří se mu vypátrat Dollmakerovo tajemství a zjistit, kam se vlastně poděl Joker? Nebo nakonec zvítězí Dollmaker? (Založil/a: Jamesová)

antoniana
  15. 1. 2015, 12:48
Vcelku dobrý scénář, dobrá, vlastně téměř dokonalá kresba i barvy. Ta dokonalost není úplně můj šálek kávy. Ocenila jsem, že Joker neměl tak dlouhý nos jako v jiných dílech. Jsem zvědavá na pokračování, každá půlka knihy se zabývala něčím jiným. Zajímá mě, jak se to v dalších dílech propojí.