Zimní princezna

Zimní princezna

Podtitul: Dvě lásky v jednom srdci

Originální název: Zimní princezna

Alpress - 2013
ISBN: 978-80-7466-191-4

Alpress (2013) 978-80-7466-191-4 208

Sophia, dcera Fridricha Falckého a Alžběty Stuartovny, nemohla uvěřit vlastnímu štěstí, když jí za manžela vybrali vévodu Williama. Jenže vévoda se rozhodne pro život se svou milenkou a veškeré pravomoci i nevěstu předá svému bratrovi Ernestovi, který Sophii miluje. Nad jejich manželstvím však visí tíživý stín – Sophia nedokáže na Williama zapomenout… (Založil/a: Keatin)

Ivana Sobotková
  25. 9. 2016, 9:32
Na jednu stranu jsem se na knížku těšila,protože mě baví dozvědět se o životech králů,princezen,prostě jakýchkoli historických dynastiích jak Evropy tak i Asie atd,,ale zase na druhou stranu to bylo až moc jak to říct přeslazené v některých případech a to mi tam tak nějak nesedělo,přijde mi že spisovatelka tyhle historické knihy dokáže psát mnohem lépe,takže jsem se ráda zase o něčem dozvěděla,ale nemuselo by tam být tolik té červené knihovny,jak se dívám,že už psali i jiný v komentářích:)