Lovci

Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Egmont - 2013
ISBN: 978-80-252-2437-3

Egmont (2013) 978-80-252-2437-3 392

Hal a jeho bratrstvo Volavek pronásledují piráta Zavaka, hnaní touhou získat zpět andomal, posvátný kámen Skandijců.
Posádku Volavky čeká nelehký úkol – najít krvežíznivého lupiče dřív, než jim stačí navždy zmizet kdesi v jižních mořích. Pronásledování vede po mohutné řece Dan a nebezpečným vodopádem až do opevněného města Raguza, které je nechvalně proslulým útočištěm pirátů a dobrodruhů. Má-li zde Hal uspět, musí věřit schopnostem své posádky a vyzvat Zavaka na souboj na život a na smrt. (Založil/a: Jamesová)

honzik10
  28. 5. 2014, 21:21
Tato kniha byla nejlepší ze série , protože mela opět akci a náboj navíc . To vše hlavně kvůli bitvě na konci
Loro
  21. 7. 2014, 16:51
Tak jsem dočetl zatím poslední díl a musím říct, že mě Bratrstvo zklamalo. Čekal jsem mnohem víc, nechápu co je na tom fantazy. Hraničářův učeň byl mnohem zábavnější.
Janice001
  18. 9. 2014, 20:21
Pro mě nejlepší kniha ze série Bratrstvo. Měla ze všech nejvíc děje a hlavně tam nebylo zbytečně dlouhé vysvětlování nebo popisování. Nemůžu se dočkat na další díly.