L. N. Tolstoj - Anna Karenina

Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Fragment - 2011
ISBN: 978-80-253-1302-2

Fragment (2011) 978-80-253-1302-2 200

Kvůli své vášnivé lásce se rozhodla definitivně změnit svůj život a volit mezi salonním životem v nelásce a přirozeným právem na štěstí. Nechce dále tajit svůj milostný poměr a je odhodlána opustit muže a syna, ztratit své společenské postavení a čelit opovržení ze strany bývalých přátel a společnosti. Nový život jí však nepřináší to, po čem opravdu touží, a vír událostí vede její kroky na osudové nádraží…\r\n\r\nSkutečný příběh Anny Kareniny. \r\n\r\nEdice světových klasiků\r\n\r\nPřevyprávěná a zkrácená verze\r\nDobrodružství jako v originále\r\n\r\nUšetřete čas! (Založil/a: TerraDV)

cicwi
  20. 9. 2015, 23:44
Do půlky se mi kniha četla dobře, od půlky jsem se musela nutit. Nejvíce mě nudily zdlouhavé popisy o Levinově hospodářství. Celkově me zarazilo to, jak rychle se přešla Aninna smrt, a pan spisovatel to odbil jen pár větami. Přišlo mi, že tahle kniha je spíš o Levinovi a o Kitty. Pěkný příběh, ale nezasáhl mě ...