Jak myslí milionáři

Originální název: Secrets of the Millionaire Mind

Práh - 2006
ISBN: 80-7252-135-7

Práh (2006) 80-7252-135-7 162

Podvědomí se dá změnit a váš mozek se dá přeprogramovat. A přesně o to v této knize jde! V první části se dozvíte, jak finanční podvědomí funguje. T. Harv Eker vám se svou neodolatelnou kombinací humoru, životních zkušeností a moudrých postřehů ukáže, že všechny finanční návyky a hlavně zlozvyky si s sebou nesete už od nejútlejšího věku. Dozvíte se také, jak své podvědomí přečíst a jak je vylepšit, abyste vydělávali víc a abyste dokázali své peníze udržet. V druhé části najdete 17 zásad, které odlišují zámožné lidi od těch chudších. Ke každé patří i praktické cvičení a názorný návod, jak své myšlení zlepšit a jak dosáhnout úspěchu teď a tady. (Založil/a: skjaninka)

Harv Eker Harv Eker
*10.06.1954

Sniperjozef
  17. 9. 2016, 11:33
Pojdte na seminář, udělejte si náš kurz, budete milionáři. No, jestli budu podnikat jako pan Eker, ani se nedivím. Kniha má zajímavé body, jinak je k ničemu. Nikam vás neposune. Je to reklamní leták, za který ještě platíte. Kurzy pana Ekera (jeden jsem absolvoval) je klasický finanční koučink, nic víc, nic míň. Stejně všechno musíte oddřít vy, udělat první krok, začít podnikat, makat.
caccadu
  11. 8. 2016, 10:36
Práce s podvědomím, jak se nastavit na bohatství - jsou to celkem známé poučky, ale je to dobře podané a svižně napsané. Jeho systém rozdělení platu na specifickou obálkovou metodu je hodně zajímavý a používáme ho. Z knihy jsem ale měla pocit, že to je jen takové lákadlo na seminář, o kterém se zmiňuje stále a stále dokola.