Kde jsi, lásko?

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Domino - 2013
ISBN: 978-80-7303-852-6

Domino (2013) 978-80-7303-852-6 264

Některých špatných rozhodnutí můžeme už jen litovat. Anebo ne?

Lucy přetéká štěstím. Je mladá, krásná a šťastně zasnoubená. Jejím chotěm se stane Daniel, bohatý a rozvážný muž, o němž sní nejedna slečna z vysoké společnosti. Lucy trápí jediné: proč Daniel otálí se sňatkem? Proč z ní neučiní svou ženu se vším všudy? Rozhodnuta dostat na svou otázku jednoznačnou odpověď se Lucy potají vydá za snoubencem, ale cestou ji potká nehoda.

Heath Rayne ji sice zachránil před jistou smrtí, ale pošramocenou pověst mu to stejně nevylepšilo. I nadále je terčem všeobecného opovržení: pochází z Jihu, je podivného původu a nikdo neví, čím se živí. Zprvu jím pohrdá i Lucy, ale polibek, kterým Heathovi platí za svou záchranu, v ní probudí nečekanou touhu.

A protože touha přetrvává, skončí Lucy v Heathově náručí znovu. Bohužel se tentokrát její poklesek neobejde bez svědků, a tak jí nezbývá nic jiného, než se za Heatha poníženě provdat. Pro takovou roli se ale přece nenarodila! Své rozčarování dává Heathovi najevo a ten jí oplácí stejnou mincí. Prvotní okouzlení je pryč, zbyl jen smutek. A touha po lásce. Mají vůbec šanci ji někdy nalézt? (Založil/a: Syssinka)

Evelýny
  26. 7. 2014, 8:56
Historický román bych toto dílo zrovna nenazvala, spíše lehce erotická romance. Snažím se v každé knížce najít nějakou myšlenku - pointu, ano i v těchto. Někdy je těžké opustit svůj sen z dětství nebo určité zažité stereotypy společnosti,v níž jsme vychováváni a to i když v podvědomí již víme, že takto žít nechceme. A jak je někdy dobré neházet "flintu do žita" i když situace zrovna není na vaší straně. Nad knihou jsem nemusela moc dumat, četla se dobře, z mého pohledu někdy více textu, ale dobře jsem si u knihy odpočinula. A o tom to je. Děj knihy však opravdu rychle zapomenete.
baji16
  6. 9. 2015, 18:46
Jedna z mých nejoblíbenějších od Lisy. Postavy sympatické, super čtení, žádné zdlouhavé popisování zbytečných okolností a zajímavý charakter hlavního hrdiny :-)