Zázraky se dějí

Zázraky se dějí

Metafora - 2013
ISBN: 978-80-7359-370-4

Metafora (2013) 978-80-7359-370-4 416

Bohatá sbírka působivých a moudrých příběhů z praxe uznávaného regresního terapeuta, tentokrát ve spolupráci s dcerou, Amy E. Weissovou. Na tomto světě jsme žili už nesčetněkrát. Jen si to většinou už nepamatujeme. Seznamte se s neuvěřitelnými příběhy lidí, kteří díky svým vzpomínkám nastoupili cestu k uzdravení, štěstí a lásce. Pobyt na Zemi je škola. Mnoho životů, které tu strávíme, představuje pak mnoho jejích ročníků, jimiž postupujeme tak dlouho, dokud nesložíme závěrečné zkoušky. A hlavními předměty, které se na téhle škole vyučují, se jmenují nenásilí, láska a soucit. Regrese čili návraty do minulých životů mají tu moc přinášet uzdravení mysli i těla a nasměrovat nás na cestu duchovního vývoje. Zkušenosti mnoha lidí, kteří se o ně přišli podělit, potvrzují, že ti, kteří už odešli z tohoto světa, na nás tam ve světle čekají a bdí nad námi a že i ty největší zázraky se mohou stát právě nám. (Založil/a: alča87)