Spící tajemství

Poprvé vydáno celosvětově: 2009

BB art - 2013
ISBN: 978-80-7461-335-7

BB art (2013) 978-80-7461-335-7 272

Po nečekaném odhalení Blissiny pravé identity a krvavých událostech v Riu je jasné, že stříbrokrevní jsou skutečnou hrozbou. Modrokrevní, zvyklí na luxusní život v New Yorku, najednou musejí bojovat o holý život, a jejich jedinou nadějí na vítězství možná bude polokrevná Schuyler Van Alenová, pro kterou někteří mají jen slova pohrdání. Schuyler je s Oliverem na útěku, Bliss bojuje s nepřítelem, jenž se ji snaží ovládat, a Mimi začíná mít pochybnosti o svém zasnoubení s Jackem. A na všechny ještě čeká odhalení nejednoho nemilého tajemství… (Založil/a: Nijura)

Nikolka001
  8. 6. 2013, 17:09
Nemám slov.Po přečtení předchozích dílů jsem byla ze série velmi zklamaná.Když jsem ale začala číst tento díl,myslela jsem si,že mě šálí zrak.Kniha byla po celou dobu napínavá,četla se naprosto úžasně.Opravdu jsem nečekala,že kniha bude nějak zláště lepší než předchozí díly.Jsem opravdu překvapená a knihu doporučuji. :)