Komisař Vrťapka a tajemství mahárádžova vejce

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-905486-0-2

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-905486-0-2 68

Neohrožený komisař Vrťapka se vydává po stopě zločinu, který se stane přímo v zákulisí mezinárodní soutěže kouzelníků. Do Psí Lhoty přijíždějí fakíři, břichomluvci, hadí ženy, sloní muži, polykači mečů a zázrační počtáři z celého světa, aby soutěžili o vzácné mahárádžovo vejce. Rudý Orient Express ale ve svých útrobách skrývá i jedno děsivé tajemství! V poklidném městečku zavládne chaos a nic už není jako dřív. Kdo se chce zmocnit vzácného vejce? Proč nevystoupí favoriti soutěže? A především, kdo se mstí na nevinných obyvatelích města? Otázek je mnoho a odpovědí se nedostává. Komisař Vrťapka se však nezalekne žádných kouzel. Společně se svými věrnými pomocníky, novinářkou Hermínou a bratrancem Čendou, unikne řadě rafinovaných léček a podnikne mnoho dobrodružných honiček, aby i tentokrát zvítězilo dobro nad zlem. Tak vzhůru za případem, ať nám nevychladne stopa! (Založil/a: Kůstka)