Tajný závod

Tajný závod

Knižní klub - 2013
ISBN: 978-80-242-4009-1

Knižní klub (2013) 978-80-242-4009-1 280

Otevřený pohled do světa profesionální cyklistiky, dopingu, který tento sport provází, a cyklistické ikony Lance Armstronga. Strhující kniha vznikla na základě rozhovorů bestsellerového autora Daniela Coeleho s bývalým olympijským vítězem Tylerem Hamiltonem a prolamuje desetiletí mlčenlivost kolem záludných metod a intrik, nekompetentních doktorech, šéfů týmů neštítících se ničeho a zoufale ambiciózních závodníků. Překvapivým aktuálním vyvrcholením příběhu je doznání Lance Armstronga z užívání zakázaných látek. (Založil/a: Kůstka)

Tyler Hamilton Tyler Hamilton
*1971

Daniel Coyle Daniel Coyle

Peter.Melon
  9. 9. 2014, 13:36
Výborná kniha o cyklistice.Lecos se zde i dozvíte.Tato kniha se mi líbí...Přečtěte se ji také i vy.Stojí za přečtení.
Gigant
  2. 1. 2015, 20:03
Parádní kniha, doporučuji všem co si myslí (nebo doufají), že v profesionálním sportu je doping ojedinělá záležitost. Po zobecnění této knihy nejspíše dojdete k názoru, že jiné sporty se až zas tak nemusí lišit. Vysoké hodnocení dávám pro unikátní náhled do zákulisí sportu.

5* - 95/100
Sandalkar
  19. 4. 2015, 17:12
Zase trochu jiný pohled na doping. Jako sportovec můžu říct, že se mi z dopingu dělá zle. Jako člověk po přečtení této knihy vím, že všechno má vážně dvě strany. Za každým sportovcem stojí další lidé, kteří ho podporují, pracují pro něj a tak rozhodnutí dopovat / nedopovat není jen o tom vzít si pilulku a být lepší... Výborná kniha!
fish
  7. 2. 2014, 16:47
Pre mňa ako rekreačného cyklistu veľmi zaujímavá kniha, prečítal som ju takpovediac na jeden krát. V podstate hovorí, že vo vrcholovej cyklistike je viac peňazí ako športu - dá sa pozžiť, žiaľ už dnes na akýkoľvek šport.Kniha pre cyklistov a nadšencov povinná, koho tento šport nezaujíma, prečíta si ju len kvôli tomu, koľko špinavostí sa v športe deje.
yeniczech
  28. 11. 2013, 23:17
Pro cyklistycké nadšence rozhodně zajímavá kniha, spousta zákulisních informací, co, kdy, kde a jak. Asi začnu taky dopovat, podle popsaného se to jeví jako dobrodružství alá agent 007 :)