77 pravidel pro úspěšná přání

77 pravidel pro úspěšná přání

ANAG - 2013
ISBN: 978-80-7263-808-6

ANAG (2013) 978-80-7263-808-6 216

Přát si můžete v každém věku – lhostejno, zda jste dítě, nebo stařec, teenager, nebo v nejlepších letech. Ať objednáváme, přejeme si nebo pochybujeme – vše probíhá výhradně podle zákona přitažlivosti. A fascinující je, že úspěšná přání nemají žádné hranice. Přát si můžete prakticky cokoliv – Váš život bude pak šťastnější Pierre Franckh nám ve své knize 77 nejúspěšnějších pravidel pro přání ukazuje, jak můžeme pomocí správných přání obrátit svůj život k lepšímu. Ve své knize nám předkládá 77 nejúspěšnějších pravidel pro přání z těchto oblastí: láska & partnerství – děti & rodina – zdraví & wellness – povolání & kariéra – úspěch & majetek – jak si přejí děti – neobvyklá přání. Tato pravidla tvoří do jisté míry základ všech přání. Jak s tím začít a dosáhnout splnění našich přání, radí efektivním způsobem tato kniha. (Založil/a: alča87)

mudlee
  10. 2. 2015, 7:44
Kniha která se vás snaží naladit na optimistickou kolej. Mě se to zdálo už příliš přetažené za uši. Kdybych se řídila opravdu všemi radami, tak je ze mě nejspíš hipík bez práce, který čeká že peníze, láska a štěstí ke mě přicupitají jenom díky tomu, že v to budu věřit.
Našla jsem samozřejmě i lepší "rady" které opravdu fungují. Nenáročná četba kterou nemusíte číst kapitolu po kapitole, stačí si obsahu pouze najít, co vás opravdu zajímá..