Počítám

Poprvé vydáno celosvětově: 2013

CooBoo - 2013
ISBN: 978-80-7447-287-9

CooBoo (2013) 978-80-7447-287-9 128

David Deyl – skladatel a zpěvák s mimořádnou barvou hlasu, má na svém kontě již dvě velmi úspěšné desky, Hlavolam z roku 2009 a Zásah z roku 2011. V tomto songbooku najdete většinu z nich a k tomu ještě dvě bonusové písničky – duet s Helenou Vondráčkovou Kousek tvého já a zcela novou píseň složenou pro Avon pochod 2013 Budu tu stát s Monikou Absolonovou, která je tváří kampaně proti rakovině prsu již pátým rokem.
Všechny písničky si teď budete moci zazpívat, zahrát na klavír i na kytaru. Navíc budete mít možnost trochu nahlédnout do zákulisí Davidovy tvorby; v několika krátkých textech píše o inspiraci a okolnostech vzniku písní, jež ho v průběhu života a kariéry zasáhly. Ve fotografické příloze pak najdete spoustu fotek z vystoupení, nahrávacího studia, předchozích ročníků Avon pochodu, ale také dětství, kde je vidět, že David měl hudební kariéru vepsanou ve hvězdách a navíc, že byl roztomilým blonďákem od malička :). (Založil/a: Marlynka)

#hudba