Běsnící spravedlnost

ISBN: 978-80-7362-658-7

Alpress (2008) 978-80-7362-658-7 432
Alpress (2000)
Alpress (1997)

Za letu do Londýna unese skupina teroristů letadlo s mnoha prominentními osobami na palubě. Akce střídá akci, napětí bere dech. Podaří se našim hrdinům rozetnout uzel brutálního násilí, hrozícího zavléct svět do područí orientálního despotismu? Jedno nečekané odhalení za druhým nás posouvá až k nezapomenutelnému vyvrcholení ve vyprahlých pouštích biblické Galileje.

vladislaus
  13. 5. 2013, 16:54
Začátek s únosem letadla se mi líbil a navnadil mne pro další četbu, ale pak se to zvrhlo ve frašku.
illy
  30. 5. 2013, 8:30
Neskutečnej nářez. Tohle je brak v krystaliské podobě.Správňáci jsou správní, záporáci záporní, drsňáci drsní a ženy lepé.Smith popisuje osoby a situace jako v té nejhorší červené knihovně a erotika je jako z oroseného snu šestnáctiletého Honimíra. K přirovnávání si pak vzal atlas živočichů - divoká jako kočka, zuřivá tygřice, klidný levhart, zrak orla, ladnost laně a nekecám že se tam někdo oklepal jako kokršpaněl. Záchvaty mého smíchu rušily spolucestující v metru.Pak už jen třešničky jako - hlavní hrdina je hadí muž, když si dokáže připoutaný a sedící za volantem auta zastrčit pistoli v předu za opasek kalhot. Padouch pak za auto které ukradl ve druhé větě zaplatí prodejci dvojnásobek ceny. Smith všechno napravuje v napětí a popisu akčních scén, tohle je na jedničku. Hodnotit můžu jen dvěma způsoby - brak, nebo plný počet.... Tkže ještě dočíst zbývajících stopadesát stran a dám vědět. Nevydržel jsem a musel se podělit o zážitky z čtení už teď :-))...........P.S. Dočteno a já nemůžu dát jinak než brak. Nejhorší hodnocení dávám ale v nejlepším slova smyslu. Čtivá kravina (totální), která se bere tak ukrutně vážně, až působí ukrutně směšně. Muhehe.
lesky
  24. 10. 2012, 0:39
Klasické akční drama, které ničím nepřekvapí a zároveň dobře pobaví. Komu je akční téma blízké, toho kniha jistě nezklame. Za mě 70%
sraaatch
  11. 6. 2010, 23:55
První kniha od tohoto autora, kterou jsem četl. Byla mi doporučena jako jeho nejlepší a svou kvalitu opravdu potvrdila. Hltal jsem ji jak již dlouho žádnou knihu.