Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Londýn 2012

50%
3 2
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Londýn 2012 Originální název: Londýn 2012
Poprvé vydáno celosvětově: 2012

Nejnovější vydání:
Mladá fronta - 2012
ISBN: 9788020426772
Počet stránek: 360
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 0x v oblíbených
v přečtených 1x v přečtených
v knihovně 0x v knihovně
k přečtení 0x k přečtení
právě čte 0x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Mladá fronta (2012) 9788020426772 360

Oficiální publikace ČOV nabízí netradiční pohled na Hry XXX. olympiády v Londýně. Přináší snímky špičkových sportovních fotografů, kteří zaznamenají nejenom úspěchy a zklamání českých reprezentantů, ale také tvář olympijských her, která zůstává divákům skrytá - zákulisí, dřinu i odpočinek sportovců. Přední čeští spisovatelé a význačné osobnosti veřejného života obohatí knihu o svůj pohled na sport. (Založil/a: vladislaus)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Manlová Marie
0%
  1. 6. 2013, 11:47
Dobrý den,
dovolte mi, jako knihovnici, okomentovat technickou stránku knihy, kterou vaše nakladatelství vydalo a kterou vy prodáváte. Razítko knihovny do knihy dám, až když si knihu prohlédnu a zjistím, zda nechybějí stránky a jinak není znehodnocena. Knihu Londýn 2012 jsem již u svého knihkupce nesehnala (jinak bych si ji nekoupila) a proto jsem ji objednala přes internet. Většinu svého života jsem prožila v totalitě, jediné pravdivé zprávy o dění ve světě jsem získávala z poslechu zahraničních zpravodajců. Když jsem se dívala na zaplněné regály knihami, které si nikdo nepůjčoval, bývalo mi smutno. Bibli jsem nosila spolehlivým čtenářům raději do bytu. V jednom ale komunistům musím dát za pravdu – knihy z předlistopadových nakladatelství byly vzorně vázané, s dostatečnými okraji v případě, že by se kniha musela nechat znovu svázat, odborným a populárně naučným knihám nechyběl rejstřík a knihy byly stránkované!!!
Tak jsem se na knihu těšila, protože LOH v Londýně byly pro mě dokonalým představením jak po stránce organizační, bezpečnostní a byly to také hry, které se snoubily s noblesou a úctou k tradicím země – zde by se měly do budoucna konat všechny LOH.
Fotografie ve zmíněné knize jsou mnohdy umístěné na dvou stránkách a v mnohém případě, když chci vidět obličej sportovce, musím knihu doslova rozlomit a na obou stránkách ji přidržovat. U psaných textů oceňuji okraje, ale proč jsou tak zbytečně veliké a proč třeba text není daný do bloku, nebo není zadáno dělení slov. O tom, že kniha není stránkovaná už ani nemluvím, když jsem chtěla nalistovat portrét s Boltem, musela jsem projít celou knihu. Ve své domácí knihovně mám přes 700 svazků knih, hodně jsem jich dnes rozevřela, než jsem vám toto napsala, ale tak zpraseně vydanou knihu jsem ve své knihovně nenašla. Vaše kniha se šila horkou jehlou, aby byla zřejmě co nejdříve na trhu........ale jak říká trefné přísloví "Práce kvapná, málo platná". Víc k tomu nemám co napsat, jen to, že jsem zklamaná zákaznice.
S pozdravem Marie Manlová (knihovnice farní knihovny ve Vysokém Mýtě)