Hrana touhy

Hrana touhy

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-249-2170-9

Ikar (2013) 978-80-249-2170-9 272

Zkušený sexuální dominant Dante di Matteo poznal Karu Crawfordovou ještě na střední škole. Zaujala ho na první pohled. Nikdy by ho však nenapadlo, že když se po dvanácti letech znovu střetnou, její nejtemnější fantazie budou stejné jako ty jeho. Dante přijímá místo v právnické firmě, kde pracuje i Kara, která jako dobrá právnička ví, jak udržet tajemství. Zvlášť poté, co ji odmítl bývalý milenec, když mu prozradila svoje tajné touhy. Proto už ani nečeká, že najde muže, který ji dokáže sexuálně uspokojit.
Jenomže potom prožije jednu z nejneuvěřitelnějších nocí svého života s mužem, kterého vždy zdálky a potají obdivovala. Prudká vášeň je ještě více sbližuje, hrozí však, že hluboko zakořeněný strach v nich obou je od sebe znovu oddělí – pokud se jim nepodaří přijmout bolest s rozkoší… (Založil/a: Eviickaaa)

Eve Berlin Eve Berlin

Morsie
  21. 8. 2013, 14:42
Páni, z tohohle se vám bude točit hlava! Mně se točí ještě teď - a ani nevím, kterým směrem. Leč nejsem úplnou milovnicí tohoto žánru, kniha si ke mě přesto jakousi cestu našla. Pokud je hard core sex, nebo aspoň knížky o tom, vaše gusto, budete v sedmém nebi! Popřípadě ji doporučuju jako studijní materiál pro méně zkušené milovníky :D
VerenaLord
  25. 7. 2014, 23:16
Ha ha, super, tak tohle bylo snad ještě větší utrpení, než Fifty Shades. I když tam jsem se alespoň královsky bavila, což v této knížce nehrozí. S eroticky až BDSM laděnými romány se poslední roky roztrhl pytel, ale ruku na srdce - není už pomalu lepší klasická červená knihovna, než tyto slátaniny?
Adri-Anna
  6. 9. 2013, 19:55
Občas jsem myslela, že čtu ornitologickou příručku, co stránka to slovo 'pták' :-D Víc se hrdinové věnovali psychoanalýze svého dětství než SM hrátkám. Ale za přečtení kniha stojí ;-)
Lucy Sisk
  10. 4. 2014, 12:36
Upřímně řečeno, nic moc. Čekala jsem od slibného obalu něco daleko jiného. Myslím, že vlna erotických románů pomalu klesá na hodnotě.
Evelýny
  27. 7. 2014, 12:09
Příliš mnoho stále stejného sexu, málo děje, submisivní úžasňačka, která ani neví, jestli se má vrátit k malování, stále se opakující úvahy obou protagonistů. Na druhou stranu kniha trochu podpořila mou fantazii, jaké by to bylo, mít vedle sebe dominantního chlapa, který by lusknutím prstu vyřešil třeba objednávku v restauraci. Upřímně "moje holčičko" mi již nikdo neřekl 20 let. Za tu podpořenou fantazii 1 hvězda.
moonchild
  28. 10. 2013, 14:45
Kara už ani nečeká že najde muže který jí dokáže sexuálně uspokojit.Jenomže potom prožije jednu z nejneuvěřitelnějších nocí svého života...
23.44
  9. 1. 2014, 16:11
Bylo by to dobré, kdyby autorka nevykradla sama sebe z dílka Hrana touhy. Stejný vývoj, podobní hrdinové, citový zmatek na konci a velká úleva poté, co si hlavní hrdinové vyznají lásku.
evasamankova
  26. 9. 2013, 15:32
Knihu doporučuji rozvrhnout na pár večerů. Na jeden dva zátahy jen na vlastní nebezpečí. Kniha je sex a jen samý sex, příběh téměř žádný. Z toho přetlaku hrozí prasknutí hlavy -) Já osobně bych raději více děje a méně sexu.
marr13
  8. 9. 2013, 20:13
No musím říct, že to byla hrůza, žádná fantazie od spisovatelky.překlad taky hrůza.opět musím napsat, že jsou lepší spisovatelky podobného žánru.Myslím, že ta upoutávka je lepší než samotná kniha. To byla poslední kniha, kterou jsem si od ní v češtině koupila.Škoda.