Chladné ostří

Originální název: DTV Pocket Crime: Tränen Engel

Fragment - 2013
ISBN: 978-80-253-1641-2

Fragment (2013) 978-80-253-1641-2 192

Existuje pouze den. Uplynulá noc není a nikdy nebyla...

Na dřevěném ostrůvku uprostřed jezera je nalezena pobodaná dívka. Nikdo netuší, kdo mohl šestnáctileté Floře tak ublížit. Policie objeví spoustu stop, přesto se jí nedaří pachatele dopadnout. Opravdu si Flora z noci, kdy byla napadena, nic nepamatuje? Nebo snad mlčí úmyslně? (Založil/a: Jamesová)

Nikolka001
  19. 9. 2013, 18:42
Čekala jsem něco lepšího. Kniha mi vlastně skoro nic nedala. Přečetla jsem ji za dva dny bez jakýkoliv emoci. Jsem docela zklamaná. Konec mě ale překvapil. Takové rozuzlení jsem nečekala. :)
Evina Kalousová
  6. 4. 2016, 9:24
Tahle kniha mě vysloveně nebavila. Byl to takovej rychloúlovek v Levných knihách. Byla skoro zadarmo a tak těch peněz nelituju, ale ani jsem jí nedočetla. takže ve finále jsem se jenom poučila, jakou autorku si nemám kupovat.
Eva Sz
  9. 10. 2016, 12:30
Kniha se mi líbila,byla cťivá,napínavá.Závěr mě překvapil.Když narazím na další knihu teto spisovatelky,ráda si ji přečtu